DEFİLE ORGANİZASYONLARI

Defile organizasyonu: Ülkemizin önde gelen giyim firmalarının, mücevher firmalarının, ayakkabı firmalarının, modacılarının defile kreasyonlarını ve defile organizasyonlarını profesyonelce gerçekleştirmekteyiz. Defile organizasyonunda giyim firmaları da kendi içinde ayrılmaktadır. Bazen mayo defilesi, bazen Jean defilesi , bazen tesettür defilesi, yaptığımız defile organizasyonları ile firmaların yaz, kış, ilk bahar, son bahar veya özel bir ürün için hazırlanan defilesinin alt yapı hazırlığını üstlenmekteyiz.

Defile organizasyonları için teknik alt yapı firmamız tarafından profesyonelce yapılmaktadır Defile için podyum kurulumu, ses ve ışık sistemi, defileyi anlatan görsel unsurlar, defile alanı oturma planı vs firmamız tarafından profesyonelce sağlanmaktadır.

Manken organizasyonu: yaptığımız defile organizasyonlarında, açılış ve lansman organizasyonlarında, tanıtım aktivitelerinde, günlük yaşamda pek çok alanda birbirinden ünlü ve medyatik mankenlerimiz ile tanıtım organizasyonları için hazırız.

Neredeyiz ?